Få våra nyhetsbrev med härliga semestertips och våra bästa erbjudanden. Läs vår personuppgiftspolicy
Ixia, Rhodos, Grekland
Alcudia, Mallorca
Ialyssos, Rhodos, Grekland
Faliraki, Rhodos, Grekland
Kolymbia, Rhodos, Grekland
Lloret De Mar, Costa Brava, Spanien
Benidorm, Costa Blanca, Spanien
Ialyssos, Rhodos, Grekland
Magaluf, Mallorca
Magaluf, Mallorca
Koskinou, Rhodos
El Arenal, Mallorca
Torrenova, Mallorca
Playa Del Inglés, Gran Canaria
Ialyssos, Rhodos
Cala D Or, Mallorca
St Georges, St Julians
Calas De Mallorca, Mallorca
Calas De Mallorca, Mallorca
Alcudia, Mallorca
Lloret De Mar, Costa Brava, Spanien
Ialyssos, Rhodos, Grekland
Palma Nova, Mallorca
Magaluf, Mallorca
Torremolinos, Costa del Sol, Spanien
Alanya, Antalya, Turkiet
Här bor ni på ett fint beläget hotell, nära Tigakistrandens vackert blåa vatten. Kos stad ligger 12 km från hotellet.
På detta hotell väntar två stora pooler och två barnpooler. Ni bor med All Inclusive och med tillgång till restaurang och en trevlig poolbar som serverar både mellanmål och olika drycker. Runt poolerna finns stora solterrasser med solstolar och parasoll som är gratis. Även nere vid stranden finns solstolar och parasoll som man får använda mot en avgift.
Hotellet ligger ca 100 meter från Tigakistranden. Finkornig sandstrand.
Hotellet ligger 16 km från Tigakis strand.
Detta hotell består av två olika byggnader, en som kallas huvudbyggnaden och en annan byggnad som är nyare. I huvudbyggnaden ligger standarddubbelrummen och i den nya byggnaden ligger dubbelrummen superior.
Standarddubbelrummen (renoverade 2014/15) har balkong, telefon, satellit-tv, hårfön, kylskåp, luftkonditionering (15/6-15/9) och badrum med badkar, dusch och WC.
Dubbelrummen superior har samma faciliteter som ovan men ligger i den nya byggnaden.
Hotellet har en restaurang som serverar frukost, lunch och middag som buffé. Män ombes ha långbyxor på sig i restaurangen. Hotellet har även en poolbar som serverar både mellanmål/mindre måltider och dryck.
Här finns två stora pooler och två separata barnpooler. På hotellet kan ni även spela tennis och bordtennis. En gång i veckan arrangeras grekiska kvällar av hotellets personal.
Nere vid stranden kan ni prova på olika vattensporter.
24-timmarsreception
WiFi (mot avgift i allmänna utrymmen)
Internethörna (mot avgift)
Lokal avgift kan tillkomma för en del av faciliteterna.